بازدید: 2107
شرکت نواندیشان آرینا تجهیز
 
امروزه یکی از مسائل پیشرویی اقتصادی جهانی چه در حوزه صنعت و چه در حوزه کسب و کارهای کوچک , معضلات بهداشتی و محیط زیستی است.
در کشور ما نیز فعالیت بسیاری از واحدهای صنعتی به علت عدم رعایت مسائل بهداشتی متوقف شده و یا متحمل جریمه های سنگین میشوند , یکی از روش های نوین ضدعفونی در دنیای کنونی که هزینه جاری بسیار کم و اثر گذاری بالایی دارد , سیستم ضد عفونی با گاز ازن میباشد که برای تصفیه , ضدعفونی , میکروب زدایی و حذف مواد کلوئیدی کاربرد دارد و استفاده از آن در ایران رو به فزونی است.
شرکت آرینا تجهیز متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصان مجرب در صنعت آب و فاضلاب است. این شرکت با ارائه مشاوره در زمینه سیستم های تصفیه آب , هوا و فاضلاب به صنایع مختلف سعی دارد کمکی در زمینه رفع نیاز صنایع به آب و هوای سالم صورت دهد. در همین راستا شرکت آرینا تجهیز علاوه بر فعالیت های طراحی و اجرای سیستم های تصفیه آب و فاضلاب با توجه به مزایای ویژه ازن و کاربرد آن در صنایع مختلف اقدام به فروش دستگاه های ازن ساز در اندازه های مختلف نموده و مفتخر است با فروش دستگاه هایی با قیمت بسیار نازلتر و کیفیتی مشابه خارجی و با ارائه خدمات پس از فروش مناسب خدمت گزار صنعت کشور باشد.