• تلفن: 09127055971
در ارتباط باشید:

شرکت نواندیشان آرینا تجهیز

امروزه یکی از مسائل پیشرویی اقتصادی جهانی چه در حوزه صنعت و چه در حوزه کسب و کارهای کوچک , معضلات بهداشتی و محیط زیستی است.

در کشور ما نیز فعالیت بسیاری از واحدهای صنعتی به علت عدم رعایت مسائل بهداشتی متوقف شده و یا متحمل جریمه های سنگین میشوند , یکی از روش های نوین ضدعفونی در دنیای کنونی که هزینه جاری بسیار کم و اثر گذاری بالایی دارد , سیستم ضد عفونی با گاز ازن میباشد که برای تصفیه , ضدعفونی , میکروب زدایی و حذف مواد کلوئیدی کاربرد دارد و استفاده از آن در ایران رو به فزونی است.

شرکت آرینا تجهیز متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصان مجرب در صنعت آب و فاضلاب است. این شرکت با ارائه مشاوره در زمینه سیستم های تصفیه آب , هوا و فاضلاب به صنایع مختلف سعی دارد کمکی در زمینه رفع نیاز صنایع به آب و هوای سالم صورت دهد. در همین راستا شرکت آرینا تجهیز علاوه بر فعالیت های طراحی و اجرای سیستم های تصفیه آب و فاضلاب با توجه به مزایای ویژه ازن و کاربرد آن در صنایع مختلف اقدام به فروش دستگاه های ازن ساز در اندازه های مختلف نموده و مفتخر است با فروش دستگاه هایی با قیمت بسیار نازلتر و کیفیتی مشابه خارجی و با ارائه خدمات پس از فروش مناسب خدمت گزار صنعت کشور باشد.

با محصولات ما بیشتر آشنا شوید

محصولات شرکت دانش بنیان نواندیشان آرینا تجهیز بر اساس تکنولوژی روز و نیاز مشتریان طراحی و تولید شده است

مشاهده محصولات

گواهینامه ها و افتخارات ما

جزئیات تماس

لطفا اطلاعات تماس زیر را مشاهده کنید و امروز با ما تماس بگیرید

  • Phone: 021-44337375
  • info@Arinatajhizat.ir
  • تهران، انتهای بلوار آیت ا... کاشانی، میدان شهرزیبا، مجتمع تجاری حجت، طبقه 5، واحد 2

درخواست برای تماس


روز شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 16 بعد از ظهر باز می شود